Čestitka načelnika Općine Mljet povodom svetog Florijana

4 svibnja, 2021

SvetiFlorjan

Svim vatrogaskinjama i vatrogascima upućujemo čestitku povodom Dana vatrogastva i blagdana njihovog zaštitnika Svetog Florijana. Međunarodni dan vatrogasaca obilježava se u Hrvatskoj i svijetu 04. svibnja, a u Hrvatskoj se mjesec svibanj obilježava kao mjesec zaštite od požara.

Tim povodom, u ime načelnika Općine Mljet, Điva Marketa svim  pripadnicima javnih vatrogasnih postrojbi i dobrovoljnih vatrogasnih društava iskrene čestitke povodom blagdana Sv. Florijana.

Čestitamo Vam i zahvaljujemo što svojom hrabrošću i požrtvovnošću štitite ljudske živote i imovinu.

 Vatru gasi- Brata spasi!

Novosti
O javnoj nabavi
U smislu članka 76. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/2016) Dubrovačko-neretvanska županija ne smije potpisivati ugovore o nabavi sa sljedećim gospodarskim subjektom OGIGIJA MARKET d.o.o., Polače 17, 20226 Goveđari, OIB: 63426588001
Made By Ipsum Studio Copyright © 2023 Sva prava pridržana