JAVNA RASPRAVA O PRIJEDLOGU IZMJENA I DOPUNA URBANISTIČKOG PLANA UREĐENJA NASELJA SAPLUNARA ZA JAVNU RASPRAVU

21 rujna, 2022

Javna rasprava, odnosno javni uvid, o Prijedlogu Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja naselja Saplunara za javnu raspravu u trajanju od 8 dana održat će se od 27. rujna 2022. do 5. listopada 2022. godine.

Prijedlog Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja naselja Saplunara za javnu bit će stavljen na javni uvid u trajanju od 8 dana, od 27. rujna 2022. do 5. listopada 2022. godine.

Javno izlaganje o Prijedlogu Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja naselja Saplunara za javnu raspravu održat će se 27. rujna 2022. godine s početkom u 15:00 sati u prostorijama Doma Zabrežje, adresa: 20225 Babino Polje, Zabrežje 49, a prema aktualnim epidemiološkim mjerama na dan izlaganja.

Javni uvid u Prijedlog Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja naselja Saplunara za javnu raspravu omogućava se: u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Mljet, adresa: 20225 Babino Polje, Zabrežje 2, svakim radnim danom od 8:30 do 11:30 sati, na mrežnoj stranici Općine Mljet (www.opcinamljet.com.hr) i u informacijskom sustavu prostornog uređenja.

Mišljenja, prijedlozi i primjedbe koja se dostavljaju putem pošte ili predajom u pisarnicu Općine

Mljet mogu se dostaviti odnosno predati najkasnije do 07. listopada 2022. godine.

Obavijest o javnoj raspravi i Prijedlog Plana slijede:

Javna rasprava o Prijedlogu Izmjena i dopuna Urbanističkog plana uređenja naselja Saplunara

Obavijest o javnoj raspravi ID UPU Saplunara

Prijedlog ID UPU Saplunara za  javnu raspravu – Grafika

Prijedlog ID UPU Saplunara za javnu raspravu – Tekst

Prijedlog ID UPU Saplunara za javnu raspravu – Sažetak

Made By Ipsum Studio Copyright © 2024 Sva prava pridržana