Javni poziv za predlaganje kandidata za dodjelju javnih priznanja Općine Mljet za 2024. godinu

22 travnja, 2024

Odbor za javna priznanja Općinskog vijeća Općine Mljet je, sukladno odredbama Statuta Općine Mljet i odredbama Odluke o javnim priznanjima Općine Mljet pokrenuo inicijativu za započinjanje s postupkom dodjele javnih priznanja Općine Mljet za 2024. godinu, temeljem koje je Općinski načelnik Općine Mljet uputio meritorni javni poziv za predlaganje kandidata.  .

Odluka se objavljuje na mrežnoj stranici Općine Mljet i oglasnoj ploči Općine Mljet, te u Dubrovačkom listu.

 

Predmetni Javni poziv slijedi:

 

Javni poziv za predlaganje kandidata za dodjelu javnih priznanja Općine Mljet za 2024. godinu
Javni poziv za predlaganje kandidata za javna priznanja Općine Mljet za 2024.

Made By Ipsum Studio Copyright © 2024 Sva prava pridržana