SAJAM DOMAĆIH PROIZVODA!

23 svibnja, 2023

U razdoblju od 30.6.-2.7. organiziramo sajam domaćih proizvoda ˝Iz poja na trpezu˝ koji će se održati na spomeniku u Babinom Polju.

Na ovom izložbeno-prodajnom sajmu OPG-ovi iz našeg kraja, ali i cijele Hrvatske, prezentirat će svoje domaće proizvode. Sajam se odvija u sklopu proslave dana Općine te će također biti upriličen i zabavnim programom te domaćom gastro ponudom.

Također, ako postoji još netko tko je zainteresiran za sudjelovanje na sajmu, bio OPG ili samo poljoprivredni proizvođač, neka nam se javi do 6.lipnja sa ispunjenom prijavnicom koja se nalazi na našoj web stranici (http://www.mljet.hr/?l=hr&ispis=dogadjanja&novost=213 ).

Ostale informacije vezano uz program će biti uskoro!

logo mali TURISTIČKA ZAJEDNICA OPĆINE MLJET
Made By Ipsum Studio Copyright © 2024 Sva prava pridržana